Czcionka:
25 października 2011

Akademia Zdrowia

Od 24 października wznawiamy spotkania z terapeutami z Akademii Zdrowia z Lublina. Zapraszamy na cykl wykładów z medycyny naturalnej. Udział w wykładach jest bezpłatny, a spotkania odbywać się będą w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego o godz. 14,00.


Podajemy terminy i tematykę:


24 X – „Zdrowe gotowanie według Pięciu Przemian”


07.XI – „Kolorowa naturalna medycyna”


14.XI – „Refleksoterapia, pokaz receptorów na stopach”


21 XI – „Chińska zdrowotna gimnastyka Taichi”


28.XI – „Masaż dźwiękiem gongu i mis tybetańskich”