Czcionka:
9 marca 2015

Amazonki w akcji – KOBIETY KOBIETOM

Amazonki w akcji – KOBIETY KOBIETOM

8 marca spotkałyśmy się w hali HOSiR w Hrubieszowie na imprezie KOBIETY-KOBIETOM, podczas której promowany był zdrowy tryb życia oraz idea pomagania innym. Akcja miała charytatywny charakter a głównym jej celem była pomoc chorej na białaczkę 6-letniej Sarze Chmielnickiej.


Przyłączyłyśmy się do tej akcji chcąc w ten sposób wesprzeć małą Sarę w walce z chorobą. Odbyła się zbiórka do puszek, loterie, sprzedaż różnych drobiazgów, słodyczy i innych domowych produktów.


My zorganizowałyśmy stoisko z materiałami edukacyjnymi i udzielałyśmy informacji osobom zainteresowanym. Na innych stoiskach promowane były produkty i usługi „dla kobiet”. Impreza przebiegała aktywnie, a w rytmach ZUMBY uzbierano 4,5 tyś. zł. Akcji patronował Burmistrz Tomasz Zając, a głównym organizatorem było Stowarzyszenie „Aktywni” z Przewodowa oraz Areo-Zumba-Hit.

08.03.2015 r. Kobiety kobietom

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie