Czcionka:
1 sierpnia 2025

Amazonki w Lublinie

Amazonki w Lublinie

Wyjazdy, wspólnie spędzony czas to nie tylko przyjemne chwile. Wycieczka do Lublina dla naszych Hrubieszowskich Amazonek to integracja, uśmiech i wsparcie, wspólne rozmowy i zacieśnianie więzi, to droga dojścia do zdrowia.

28.06.2025 r. Amazonki w Lublinie

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie