Czcionka:
23 czerwca 2013

Czumów 2013

Czumów 2013

22 czerwca już po raz trzeci spotykamy się w pałacu w Czumowie nad Bugiem z naszymi koleżankami –amazonkami z różnych klubów oraz paniami z Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Hrubieszów. Jest to spotkanie integracyjno-edukacyjne, na które zaprosiłyśmy prelegentkę dr inż. Anitę Aranowską z Warszawy z wykładem i prezentacją na temat: „Prawidłowe żywienie warunkiem powrotu do zdrowia kobiet po chorobie nowotworowej”. Wykład o prawidłowej diecie był tak ciekawy i przekonywujący, że na pewno zaowocuje zmianą naszych dotychczasowych nawyków żywieniowych. Na spotkaniu było ponad sto osób. Przyjechały koleżanki z Zamościa, Tomaszowa, Chełma, Lublina i Łęcznej. Dawne znajome i nowe twarze. Miło nam było gościć zastępcę Burmistrza Pawła Perelmutra, przedstawiciela Starostwa Jerzego Czerwa oraz Teresę Futymę z ZOZu. Było serdecznie, rodzinnie, rozmowom nie było końca. Można było zmierzyć ciśnienie, poziom cukru oraz pooglądać produkty firmy Pofam, która zaopatruje amazonki w bieliznę. Urocze miejsce nad Bugiem w gościnnym Pałacu Państwa Pawlaków jest wymarzone na takie spotkania. Nie wyobrażamy sobie że za rok mogłoby być inaczej.

22.06.2013 r. Czumów

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie