„Dbaj o siebie! Kochaj siebie! Zdrowie w Twoich rękach!”

Weekend świadomości 2025 pod hasłem „Dbaj o siebie! Kochaj siebie! Zdrowie w Twoich rękach!” Odbył się w naszym mieście 7.02.2025 roku nie mogło zabraknąć Hrubieszowskich Amazonek.
07.02.2025 r. „Dbaj o siebie! Kochaj siebie! Zdrowie w Twoich rękach!”




