Czcionka:
13 marca 2017

Dzień Kobiet z profilaktyką w Ślipczu

Dzień Kobiet z profilaktyką w Ślipczu

12 marca 2017r. uczestniczyłyśmy na zaproszenie Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Ślipczu w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie miało charakter edukacyjny z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki onkologicznej.

Szkolenie poprowadziła Pani mgr Teresa Futyma oraz członkinie koła: Prezes Stanisława Aranowska, Wiesława Giergiel i Anna Kuropatwa. Mówiłyśmy o profilaktyce raka piersi oraz innych najczęściej występujących nowotworach oraz o tym jak i gdzie uzyskać pomoc w przypadku zachorowania. Oprócz prezentacji filmowej o samobadaniu piersi, Panie mogły wyszukiwać zmian w piersiach na modelach.

Inicjatorką tego spotkania była Pani Edyta Marciniak – przewodnicząca KGW. Spotkanie miało charakter kameralny, niektórym Paniom towarzyszyli mężowie, którzy także byli zainteresowani tematem. Panie z KGW zadbały o pyszne ciastka i miłą atmosferę.

12.03.2017 r. Dzień Kobiet z profilaktyką w Ślipczu

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie