Czcionka:
30 czerwca 2022

Jubileusz XV lecia działalności

Jubileusz XV lecia działalności

29 czerwca 2022 roku świętowałyśmy uroczyście XV lecie naszej działalności. Obchody poprzedziła Msza św. 28 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu, koleżanki z zaprzyjaźnionych klubów z Zamościa, Lublina, Chełma i Łęcznej oraz przyjaciele.


Wszystkich uczestników powitała Prezes Stowarzyszenia Stanisława Aranowska. Część edukacyjno-konferencyjną otworzył wykład z prezentacją dr n.med. Małgorzaty Chilimoniuk onkolog z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu na temat nowoczesnych metod leczenia nowotworów. Następnie członkini Stowarzyszenia przybliżyła obecnym historię „Łuku Amazonki” i jego symboliczne znaczenie dla ruchu amazońskiego. W dalszej kolejności zasłużone członkinie oraz osoby, które wspierają działalność Stowarzyszenia zostały odznaczone „srebrnymi i bursztynowymi łukami” a jedna członkini otrzymała najwyższe odznaczenie: „Rubinowy łuk Amazonki”. Zaproszeni goście składali gratulacje z życzeniami dalszej owocnej pracy. W przerwie uczestnicy konferencji mogli zapoznać się ze sprzętem ortopedyczno-medycznym, który był wyeksponowany na stoisku przez przedstawicielki firmy Medicus Lublin. Spotkanie zakończyło się wspólnym uroczystym obiadem i wspaniałym jubileuszowym tortem. Cała uroczystość odbyła się w restauracji „Gniecki” w Hrubieszowie.

29.06.2022 r. 15-lecie Stowarzyszenia Hrubieszowskie Amazonki

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie