Jubileusz XX- lecia działalności Stowarzyszenia Amazonek w Hrubieszowie

Za nami piękny dzień pełen wspomnień, rozmów, podsumowania wspólnej drogi. Z całego serca dziękujemy naszym Patronom, wszystkim Gościom, Przyjaciołom oraz osobom, które na co dzień okazują nam wielkie serce
Ten wyjątkowy dla nas dzień wzbudził ogromne emocje: dumę, siłę, uśmiech, ale również łzy wzruszenia.
Dziękujemy za ogromne serce, wsparcie, życzliwość
i obecność. To dzięki Wam możemy działać, pomagać
i nieść nadzieję dalej. Czujemy z głębi serducha, że to co robimy ma sens!!!
Niech kolejne lata przyniosą jeszcze więcej siły, uśmiechu i pięknych chwil razem.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
19.06.2026 r. Jubileusz XX- lecia działalności Stowarzyszenia Amazonek w Hrubieszowie






