Czcionka:
3 października 2022

Jubileuszowa Pielgrzymka Kobiet po chorobie nowotworowej piersi na Jasną Górę

Jubileuszowa Pielgrzymka Kobiet po chorobie nowotworowej piersi na Jasną Górę

1 października 2022 r odbyła się XXV pielgrzymka Amazonek na Jasną Górę. Motto tegorocznej pielgrzymki to: „Matko prosimy Cię o pokój”!


O godzinie 11:00 na jasnogórskich błoniach Mszy św. dla Amazonek z całej Polski i zaprzyjaźnionych krajów przewodniczył bp senior Antoni Długosz. W tym dniu przyjechało na Jasną Górę kilka tysięcy kobiet wraz z rodzinami, w kolorowych strojach, z kwiatami słonecznika w dłoniach. Prezes Częstochowskich Amazonek w imieniu wszystkich prosiła o błogosławieństwo i pokój dla naszych rodzin

i dla całego świata. Prezes apelowała o szanowanie własnego zdrowia. Wśród tysięcy kobiet nie mogło zabraknąć także nas -Hrubieszowskich Amazonek, które jak co roku uczestniczą w pielgrzymce. Msza zakończyła się minikoncertem bp Antoniego Długosza.

01.10.2022 r. Pielgrzymka na Jasną Górę

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie