"Kobieta to kwiat w ogrodzie życia"

"Kobieta to kwiat w ogrodzie życia." - Karolina Wilhelmina Sandell-Berg
W Stowarzyszeniu Hrubieszowskie Amazonki w dniu 29 stycznia 2024 roku odbyło się spotkanie mające uświadomić nam jak ważne jest dbanie o siebie w sposób zdrowy przy użyciu naturalnych kosmetyków. Odwiedził nas przemiły gość Anna Naklicka z Zakątku Piękna w Hrubieszowie. Ach co to było za spotkanie!!! Oprócz wiedzy, którą Ania nam przekazała mogłyśmy powąchać piękne zapachy i wypróbować produkty firmy Farmasi.
29.01.2024 r. "Kobieta to kwiat w ogrodzie życia"






