"Kobieta to kwiat w ogrodzie życia" kolejne spotkanie

Kolejne spotkanie z cyklu "Kobieta to kwiat w ogrodzie życia." za nami. Ja dodałabym, że piękny kwiat.
W dniu 29 maja 2024 roku Hrubieszowskie Amazonki odwiedził niesamowity gość, piękna i energetyczna kobieta Iwona Paszkowska z Pracowni Perukarsko- Trychologicznej w Zamościu. Poruszyłyśmy tematy dotyczące właściwej pielęgnacji włosów i skóry głowy w chorobie i po niej. Zwróciłyśmy również uwagę na to jak ważna jest akceptacja siebie w drodze do zdrowia. Dziękujemy Pani Iwono za spotkanie, każdy uśmiech, energię i niesamowitą wiedzę
29.05.2024 r. "Kobieta to kwiat w ogrodzie życia" kolejne spotkanie



