Majówka
23 maja w Moniatyczach u Pani Wiceprezes Barbary Bojarczuk odbyło się spotkanie rodzin amazonek przy grilu. Mimo daszczowej aury było miło i wesoło.
23 maja w Moniatyczach u Pani Wiceprezes Barbary Bojarczuk odbyło się spotkanie rodzin amazonek przy grilu. Mimo daszczowej aury było miło i wesoło.