Modlitwa o zdrowie - Msza św. Agaty

Hrubieszowskie Amazonki uczestniczyły we mszy świętej z okazji imienin św. Agaty. Nasza modlitwa jest wyrazem prośby o wstawiennictwo św. Agaty w ochronie domostw przed pożarami, piorunami, chorobami oraz o błogosławieństwo. Podczas liturgii odmówiono modlitwę o uzdrowienie chorych.
Sól poświęcona w tym dniu wrzucona do ognia stłumi go, chroni przed piorunami. Prawdę tę głosi przysłowie „Sól św. Agaty od ognia chroni chaty”.
05.02.2026 r. Modlitwa o zdrowie - Msza św. Agaty






