Czcionka:
6 lutego 2013

Msza św. w intencji zdrowia

Msza św. w intencji zdrowia

Jak co roku w dniu św. Agaty, patronki Amazonek zgromadziłyśmy się na wspólnej Mszy św. w Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej. Mszę św. celebrował Ojciec Gwardian Zakonu Bernardynów. W modlitwie dziękowałyśmy Bogu za orędownictwo św. Agaty i z wiarą prosiłyśmy za jej wstawiennictwem o zdrowie dla nas i naszych rodzin. Podczas Mszy Ojcowie Bernardyni udzielili nam namaszczenia chorych. Zgodnie z tradycją poświęcony był chleb, sól i woda. Niegdyś był to powszechny zwyczaj, który zachował się w przysłowiach: „Gdzie św. Agata, bezpieczna tam chata”.

05.02.2013 r. Msza św. Agaty

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie