Czcionka:
2 października 2011

Pielgrzymka do Częstochowy

Pielgrzymka do Częstochowy

Po raz kolejny jedziemy na Jasną Górę dziękować za zdrowie i wyrazić naszą wdzięczność za siłę w pokonywaniu choroby. Wspólnie z amazonkami z całej Polski 1 października uczestniczymy we Mszy Świętej. Piękne motto tegorocznej pielgrzymki według Błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty „Czyń dobro mimo to” będzie nas umacniać w przekonaniu, że mimo choroby mamy sobie pomagać i tak jak Matka Teresa do końca swoich dni być obecnym „wszędzie tam, gdzie cierpienie woła o pomoc”. Wyjazd jak co roku jest też okazją do zwiedzania po drodze ciekawych miejsc. W tym roku był to Baranów Sandomierski oraz Szydłów, a w drodze powrotnej – Kraków. Przez trzy dni towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda.

30.09.2011 r. Baranów Sandomierz Częstochowa Kraków

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie