Czcionka:
12 września 2016

Piknik prozdrowotny OSA

Piknik prozdrowotny OSA

W niedzielę 11 września 2016 r. w Dąbrowie Tomaszowskiej w Stadninie Koni „Pod Lasem” odbył się Piknik Prozdrowotny OSA. Nasze tomaszowskie koleżanki zaprosiły nas na tą imprezę. Przygotowały kiermasz zdrowej żywności, spotkanie z psychologiem i fizjoterapeutą. Impreza obejmowała też inne różne konkurencje sportowo-rekreacyjne. Miałyśmy okazję spotkać się z koleżankami z Zamościa i Lublina. Są to zawsze dla nas miłe chwile, kiedy możemy porozmawiać i wspólnie spędzić czas.

11.09.2016 r. Piknik prozdrowotny w Tomaszowie Lubelskim

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie