Podsumowanie 2024 roku

Nadszedł czas podsumowania działalności Stowarzyszenia Hrubieszowskie Amazonki w 2024 roku.
Jak było? Pracowicie, ale warto było, bo satysfakcja niesamowita.
Dziewczyny jesteście wspaniałe, każda z nas tworzy mały element doskonałej maszyny, która działa bez zarzutu i robi kawał dobrej roboty. Dziękuję, że jesteście, że wspieracie się wzajemnie, że zawsze można na Was liczyć.
Czego nam życzę? Owocnego w nowe pomysły i chęci roku 2025.
10.03.2025 r. Podsumowanie 2024 roku






