Czcionka:
10 marca 2009

Podziękowanie dla Pani psycholog

W marcu odeszła na urlop macierzyński Pani psycholog Wioletta Pukos. Serdecznie dziękujemy jej za trzyletnią, społeczną pracę na rzecz naszego Stowarzyszenia i życzymy dużo zdrowia.


W Stowarzyszeniu rozpoczęła pracę Pani psycholog Anna Zeczkiewicz.