Czcionka:
8 października 2011

Prelekcja dr Anny Niwińskiej

Prelekcja dr Anny Niwińskiej

„Potrójnie ujemny” rak piersi – to temat prelekcji dr n. med. Anny Niwińskiej z Centrum Onkologii z Warszawy. 7 października do Szpitala Jana Pawła II przyjechały Amazonki z Hrubieszowa, Biłgoraja, Tomaszowa. Był obecny personel z Oddziału Onkologii z Panią dr Teresą Sosnowską. Była młodzież z Zespołu Szkół Medycznych. Każda chora kobieta chce jak najwięcej wiedzieć na temat swojej choroby. I choć ta wiedza jest bardzo specjalistyczna i fachowa to spotkanie daje szansę na przybliżenie i zrozumienie problemu. Spotkanie zorganizowały Amazonki z Zamościa.

07.10.2011 r. Spotkanie z dr n. med. Anną Niwińską

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie