Czcionka:
19 września 2011

Prezes stowarzyszenia w Poznaniu

Prezes stowarzyszenia w Poznaniu

Koleżanka Stasia Aranowska – prezes stowarzyszenia uczestniczyła w szkoleniu liderek w dniach 14-18 września w Wągrowcu koło Poznania. Warsztaty pt: „Liderowanie. Co nas cieszy, co nas rani...” prowadzone były przez specjalistów z dziedziny psychologii i rehabilitacji. Pobyt w Wągrowcu zakończył się uczestnictwem w jubileuszu XX-lecia Poznańskiego Towarzystwa „Amazonki”. Uwieńczeniem jubileuszowych uroczystości był spektakl „Drzewo” w reżyserii Stefana Szmidta z udziałem aktorów scen warszawskich i lubelskich.

15.09.2011 r. 20-lecie Amazonek w Poznaniu

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie