Czcionka:
20 marca 2025

„Profilaktyka Chorób Nowotworowych" w Zespole Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie

„Profilaktyka Chorób Nowotworowych" w Zespole Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie

„Profilaktyka Chorób Nowotworowych”- uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie wysłuchali w dniu dzisiejszym pogadanki przeprowadzonej przez Dr N. Med. Natalię Samolyk-Kogaczewską z NUMED w Zamościu i Hrubieszowskie Amazonki.

20.03.2025 r. „Profilaktyka Chorób Nowotworowych" w Zespole Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie