Czcionka:
28 października 2016

Profilaktyka w szkołach

Profilaktyka w szkołach

27 października w Zespole Szkół Nr 2 im. S. Staszica oraz 16 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie wraz z Panią mgr Teresą Futymą z ZOZu po raz kolejny uświadamiałyśmy młodzież jak należy dbać o zdrowie, jak można najwcześniej wykryć raka piersi i jak zmniejszyć ryzyko zachorowania. Na fantomie młodzież próbowała znaleźć ukryte guzki. Rozdałyśmy ulotki na temat profilaktyki raka piersi, między innymi z nauką samobadania piersi.

16.11.2016 r. Profilaktyka w szkołach

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie