Czcionka:
30 maja 2024

"Profilaktyka zdrowia - żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie"

"Profilaktyka zdrowia - żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie"

W dniu 28 maja 2024 roku przedstawicielki Stowarzyszenia Hrubieszowskie Amazonki uczestniczyły w pogadance z młodzieżą I Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie przeprowadzonej przez psycholog Milenę Milczuk z NU-MED  w Zamościu na temat "Profilaktyka zdrowia- żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie". Poruszone zostały niezwykle ważne tematy dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego:

- co znaczy żyć zdrowo;

- jak ważna jest profilaktyka zdrowotna w każdym wieku;

- kodeks walki z rakiem;

- koncepcja silnej osobowości immunologicznej H. Drehera;

- jak ważne jest zachowanie równowagi między zdrowiem fizycznym i psychicznym;

- jak dbać o zdrowie psychiczne;

- czym jest zdrowie dla młodego człowieka.

Dziękujemy za piękne spotkanie i przekazaną wiedzę. 

28.05.2024 r. "Profilaktyka zdrowia - żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie"

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie