"Profilaktyka zdrowia - żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie"

W dniu 28 maja 2024 roku przedstawicielki Stowarzyszenia Hrubieszowskie Amazonki uczestniczyły w pogadance z młodzieżą I Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie przeprowadzonej przez psycholog Milenę Milczuk z NU-MED w Zamościu na temat "Profilaktyka zdrowia- żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie". Poruszone zostały niezwykle ważne tematy dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego:
- co znaczy żyć zdrowo;
- jak ważna jest profilaktyka zdrowotna w każdym wieku;
- kodeks walki z rakiem;
- koncepcja silnej osobowości immunologicznej H. Drehera;
- jak ważne jest zachowanie równowagi między zdrowiem fizycznym i psychicznym;
- jak dbać o zdrowie psychiczne;
- czym jest zdrowie dla młodego człowieka.
Dziękujemy za piękne spotkanie i przekazaną wiedzę.
28.05.2024 r. "Profilaktyka zdrowia - żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie"





