Czcionka:
13 grudnia 2011

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

12 grudnia jak co roku spotykamy się aby podzielić się opłatkiem, życzyć sobie i zaproszonym gościom zdrowia i pomyślności na nowy rok. Są z nami jak co roku przedstawiciele władz lokalnych, jest nasz opiekun duchowy Ojciec Gwardian i inne bliskie nam osoby. Przyjechały nasze koleżanki Amazonki z Zamościa. W rodzinnej atmosferze, w świątecznym nastroju, przy wigilijnych potrawach upłynął nam kolejny wieczór wigilijny.

12.12.2011 r. Wigilia w Hrubieszowie

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie