Czcionka:
19 grudnia 2019

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

16 grudnia 2019r. spotkałyśmy się tradycyjnie na wspólnej Wigilii. Po powitaniu gości przez Stanisławę Aranowską – Prezesa Stowarzyszenia i po modlitwie Ojca Wiktoryna Krysy opłatkiem i serdecznymi życzeniami dzielili się z Amazonkami gospodarze miasta, gminy i powiatu, przyjaciele i koleżanki Amazonki z Zamościa. Uroczystej kolacji towarzyszyło wspólne kolędowanie, przyjacielskie rozmowy i miła, przyjazna atmosfera.

16.12.2019 r. Wigilia Hrubieszowskich Amazonek

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie