Spotkanie z młodzieżą

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyło się spotkanie z młodzieżą szkół średnich, na którym lek. med. Jarosław Cybulski poruszył bardzo ważne tematy dotyczące zdrowia oraz profilaktyki. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała wykładu na temat samobadania piersi, znaczenia profilaktyki, działania szczepionki przeciwko HPV oraz pierwszej wizyty u ginekologa. Dziękujemy za przybycie prelegentowi i pedagogom i młodzieży.
16.10.2025 r. Spotkanie z młodzieżą









