Spotkanie z młodzieżą w Zespole Szkół nr 1

Hrubieszowskie Amazonki wspierane przez zaprzyjaźnioną położną Annę Malińską uczestniczyły w spotkaniu z młodzieżą Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Poruszone zostały bardzo ważne tematy dotyczące zdrowia i profilaktyki nowotworowej, dbania o siebie w każdym wieku.
21.11.2024 r. Spotkanie z młodzieżą




