Spotkanie ze strażakami

Dziękujemy strażakom-ratownikom z OSP Hrubieszów za przeprowadzenie profesjonalnego i niezwykle wartościowego szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla Amazonek Hrubieszowskich i Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dziękujemy za zaangażowanie, ogrom przekazanej wiedzy, praktyczne wskazówki oraz życzliwą, wspierającą atmosferę. Dzięki Waszemu doświadczeniu i pasji uczestniczki zyskały nie tylko cenne umiejętności, ale także większą pewność siebie w reagowaniu w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Jesteśmy bardzo wdzięczne za poświęcony czas i serce włożone w to spotkanie.
Lawendowa Filia nr 4 w Hrubieszowie dziękujemy za wspaniałą atmosferę i możliwość współpracy.
26.01.2026 r. Spotkanie ze strażakami









