Czcionka:
9 marca 2026

Walne zebranie - nowy zarząd

Walne zebranie - nowy zarząd

Podczas walnego zebrania członków Stowarzyszenia Amazonki w Hrubieszowie nastąpiła ważna chwila dla całej naszej społeczności. Po wielu latach pełnienia funkcji Prezes Zarządu swoją misję zakończyła Stanisława Aranowska, która z ogromnym zaangażowaniem, sercem i oddaniem działała na rzecz Stowarzyszenia oraz wszystkich jego członkiń.

Dzięki Jej pracy Stowarzyszenie rozwijało się, umacniało swoją działalność oraz tworzyło przestrzeń wsparcia, solidarności i wzajemnej pomocy dla wielu kobiet. W imieniu wszystkich członkiń składamy naszej Stasi serdeczne podziękowania za lata poświęcenia, inicjatyw, życzliwości i nieustannego działania na rzecz naszej wspólnoty. Dziękujemy za poświęcony czas i wielkie serce prawdziwego społecznika.

Podczas zebrania dokonano również wyboru nowego Zarządu, który będzie kontynuował misję i działania Stowarzyszenia, opierając się na solidnych fundamentach zbudowanych przez lata. 

Nowemu Zarządowi życzymy powodzenia, energii i satysfakcji w dalszej pracy na rzecz Stowarzyszenia Amazonki, a Stanisławie raz jeszcze dziękujemy za wszystko, co zrobiła dla naszej społeczności. 

09.03.2026 r. Walne zebranie - nowy zarząd

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie