Czcionka:
26 maja 2025

Warsztaty Lawendą Pachnące

Warsztaty Lawendą Pachnące

Członkinie Stowarzyszenia Hrubieszowskie Amazonki uczestniczyły w Warsztatach Lawendą Pachnących, które odbyły się w  Bibliotece Lawendowej Filii nr 4 w Hrubieszowie. To był czas relaksu, upajania się zapachem tej niesamowitej rośliny, ale nie zabrakło również kawy i herbaty lawendowej. Uczestniczki warsztatów wykonały sól do kąpieli o pięknym zapachu lawendy. Poznałyśmy historię tej rośliny oraz bogate zastosowanie w kuchni, kosmetyce, rękodziele. Eliza Romańska dziękujemy za zaproszenie.

26.05.2025 r. Warsztaty Lawendą Pachnące

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie