Święty Mikołaj w Stowarzyszeniu

Hrubieszowskie Amazonki w tym roku były bardzo grzeczne. Święty Mikołaj odwiedził nasze Stowarzyszenie. Była czerwona czapka, worek, zaskoczenie, skromne upominki i kupa śmiechu. Chyba niespodzianka udana?
02.12.2024 r. Święty Mikołaj w Stowarzyszeniu






