Czcionka:
16 grudnia 2016

Wieczór wigilijny 15 grudnia 2016

Wieczór wigilijny 15 grudnia 2016

To jeden z najpiękniejszych wieczorów w roku. Spotykamy się wokół stołu wigilijnego jak jedna wielka rodzina. Łamiemy się opłatkiem, składamy życzenia, spożywamy wieczerzę wigilijną, śpiewamy kolędy. W tym roku przyjęli nasze zaproszenie władze miasta Pani Marta Majewska zastępca burmistrza, Pani Anna Świstowska przewodnicząca rady miasta, był z nami Pan Leszek Czerwonka wicestarosta, Pan Andrzej Bogatko dyrektor PCPRu, proboszcz parafii św. S. Kostki i wiele innych osób, które wspierają naszą działalność. Wspólną modlitwę poprowadził Ojciec Wiktoryn Krysa, kierując do wszystkich serdeczne słowa. A my życzymy wszystkim aby święta minęły wśród bliskich, z kolędą na ustach i miłością w sercu, a Nowy Rok niech okaże się jeszcze lepszy od poprzedniego!

15.12.2016 r. Wieczór Wigilijny

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie