Wigilia

Piękna to była chwila, pełna radości, ciepła i otwartych serc. Piękne to było przeżycie, bo dane nam było spotkać się kolejny raz w naszej amazonkowej rodzinie. 11.12.2023 roku spotkałyśmy się na naszej Wigilii, aby podzielić się opłatkiem i spędzić czas wśród wspólnie śpiewanych kolęd i życzeń płynących z naszych serc, tego co najważniejsze czyli zdrowia.
11.12.2023 r. Wigilia













