Czcionka:
16 grudnia 2014

Wigilia 2014

Wigilia 2014

Wieczór wigilijny w tradycji polskiej jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem roku. Jak w każdej rodzinie tak i w naszej „amazońskiej” spotykamy się aby podzielić się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania oraz złożyć sobie nawzajem życzenia wszystkiego co najlepsze.


15 grudnia świętujemy kolejną Wigilię z zaproszonymi Gośćmi – obecni są przedstawiciele ze Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy, PCPRu, księża, sponsorzy, amazonki z Zamościa i przyjaciele wspierający naszą działalność. W ciepłej, życzliwej atmosferze, pokrzepieni modlitwą, białym opłatkiem i serdecznymi życzeniami upłynął nam ten wieczór. Nie zabrakło też wigilijnych potraw przygotowanych przez nas według tradycyjnych przepisów oraz śpiewu kolęd.


Kilka dni wcześniej byłyśmy na Wigilii u koleżanek w Zamościu. Jak zawsze było dużo gości, życzeń, wspólnego kolędowania i wspaniałych potraw. W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci pięknym jasełkowym przedstawieniem.

15.12.2014 r. Wigilia w Hrubieszowie

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie