Czcionka:
16 grudnia 2011

Wigilia w Zamościu

Wigilia w Zamościu

15 grudnia jedziemy z rewizytą do naszych koleżanek na spotkanie opłatkowe do Zamościa. Jest gościnnie i przyjaźnie. Jasełka, kolędowanie, wiele serdecznych życzeń. Stoły pełne potraw wigilijnych. Takie spotkania zbliżają nas bardzo, dodają siły i wiary w to, że za rok nikogo nie zabraknie na opłatkowym spotkaniu.

15.12.2011 r. Wigilia w Zamościu

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie