Wycieczka do Kazimierza

Bycie Amazonką to nie tylko spotkania, wsparcie, działalność profilatyczna, ale również chwile spędzone w miłym towarzystwie, wycieczki, rozmowy, przygoda i dużo śmiechu.
24 sierpnia 2024 roku Amazonki Hrubieszowskie wybrały się na wycieczkę do Janowca i Kazimierza Dolnego. Pasował nam dziewczyny ten Nadwiślański klimat
Pięknie było...
24.08.2024 r. Wycieczka do Kazimierza










