Czcionka:
21 czerwca 2024

Wycieczka do Lublina, Chełma

Wycieczka do Lublina, Chełma

Hrubieszowskie Amazonki na wycieczce. Zwiedziłyśmy Podziemia Kredowe w Chełmie i uczestniczyłyśmy w pięknym musicalu

" Pantom" w Operze Lubelskiej. Droga do zdrowia dla nas to wspaniałe, wzniosłe doświadczenia, przygoda, czerpanie z życia wszystkiego, co ono przynosi, bycie razem, rozmowy i wsparcie. To był piękny i niezapomniany dzień.

16.06.2024 r. Wycieczka do Lublina, Chełma

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie