Czcionka:
29 maja 2026

Wycieczka do Sandomierza

Wycieczka do Sandomierza

Sandomierz, piękne miasto z bogatą historią, a dla nas Hrubieszowskich Amazonek czas na integrację, odpoczynek i zapomnienie o chorobie

 

Było jak zawsze pięknie. Dziękuję za uśmiechy, pozytywne nastawienie i dzielne znoszenie kaprysów pogody

23.05.2026 r. Wycieczka do Sandomierza

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie