Wycieczka do Sandomierza

Sandomierz, piękne miasto z bogatą historią, a dla nas Hrubieszowskich Amazonek czas na integrację, odpoczynek i zapomnienie o chorobie
Było jak zawsze pięknie. Dziękuję za uśmiechy, pozytywne nastawienie i dzielne znoszenie kaprysów pogody
23.05.2026 r. Wycieczka do Sandomierza
















