XXVII Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Chorobie Nowotworowej na Jasną Górę

XXVII Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Chorobie Nowotworowej na Jasną Górę. Pogoda kapryśna, ale nasze serca gorące. Każda z nas z inną intencją. Dziękowałyśmy za kolejny rok życia.
Dziękujemy naszej koleżance Janina Anna Woś za przygotowanie pięknej Drogi Krzyżowej
05.10.2024 r. Pielgrzymka do Częstochowy






