Czcionka:
27 stycznia 2009

Zebranie sprawozdawczo – wyborcze

W dniu 26 stycznia 2009 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo – wyborcze, na którym został wybrany nowy zarząd. Obecny skład Zarządu Stowarzyszenia Amazonek w Hrubieszowie przedstawia się następująco:


• Prezes – Stanisława Aranowska


• Wiceprezes – Barbara Bojarczuk


• Sekretarz – Urszula Staszewska


• Skarbnik – Grażyna Dziechciowska


• Członkowie – Teresa Byś, Danuta Czerw


• Rzecznik – Wiesława Giergiel


Na zebraniu pożegnała się z nami dotychczasowa Prezes Barbara Tomczuk, która z przyczyn rodzinnych wyjeżdża z Hrubieszowa. Nowa Prezes Stanisława Aranowska podziękowała jej za założenie stowarzyszenia, kilkuletnią pracę, mądre rady i wspieranie w trudnych chwilach. Życzyła jej dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wszystkiego najlepszego w nowym miejscu zamieszkania.