O nas
Kim jesteśmy, jakie są nasze cele i kto tworzy Hrubieszowski Klub Amazonek.
Nasza Historia i Misja
Stowarzyszenie Kobiet po Chorobie Nowotworowej Piersi „Amazonki” w Hrubieszowie zostało oficjalnie założyne 13 lipca 2006 roku. Bezpośrednią inspiracją i wsparciem merytorycznym w tamtym czasie służyły nam koleżanki z zaprzyjaźnionego Zamojskiego Stowarzyszenia Amazonek.
Głównym celem naszej działalności od samego początku jest niesienie wszechstronnej pomocy kobietom przed i po operacji mastektomii (amputacji piersi). Doskonale rozumiemy, jak trudnym doświadczeniem jest diagnoza onkologiczna – większość z nas przeszła tę samą drogę. Pokazujemy, że rak to nie wyrok, a po chorobie można żyć aktywnie, radośnie i z pełną sprawnością.
Grupa wsparcia
U nas znajdziesz przyjaciółki, które wysłuchają, doradzą i dodadzą otuchy w najtrudniejszych chwilach.
Profesjonalizm
Współpracujemy z lekarzami, psychologami i rehabilitantami, aby nieść fachową pomoc medyczną.
